wgraj swoje demo

/ HYPSTERIA RECORDS®

Hypsteria założona w 2019 przez grono entuzjastów muzyki i mody. Spontanicznie, odważnie i przemyślanie z pomysłem na siebie. Tworzymy muzę taką jak lubimy łącząc style muzyczne. Odkrywamy „podziemie” polskiej muzyki alternatywnej i hip-hop, czerpiemy z najlepszych źródeł muzycznych. Oryginalność i osobowość jest naszą dewizą na rynku muzycznym. Z obowiązujących trendów czerpiemy wybiórczo.

Prowadzimy kariery młodych i zdolnych artystów wybierając i doradzając im w ich ścieżce muzycznej przy tym kolaborując z najlepszymi studiami i producentami muzycznymi w kraju.

Korzenie modowe ułatwiły stworzenie nam własnego unikalnego stylu. Tworzymy kolekcję ubrań jakie sami chcemy nosić. Lubimy gadżety. Czerpiemy z inspiracji „młodych zdolnych” nie do końca jeszcze odkrytych przez main stream.

Nie jesteśmy tylko wytwórnią, squadem, grupą ziomali czy agencją artystyczną. Jesteśmy przede wszystkim towarzystwem artystycznym otwartym na każdego, kto myśli twórczo i chce się realizować. Zapraszamy muzyków, fotografów, filmowców, projektantów, grafików do współpracy z nami.

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, na nasz facebook i instagram do śledzenia nowości. Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału na YouTube!

KOBESTONE
SŁUCHAJ NA
Raper i producent z Wrocławia, który zamienił taniec na muzykę. Dołączył do Hypsteria Records w 2019 roku, mając już w dorobku kilka singli w kolaboracji z wrocławskimi raperami. Współpracuje m.in. z Milu, francisem czy Sarnulą. Po swoich pierwszych kawałkach, które znalazły się na epce HYPSTERIA 001 wydał swój debiutancki album „KOBESTONE”, na którym znalazły się featy z Wiktorem WWA czy Milem i uki grajdą.
ADAM MILARO
SŁUCHAJ NA
Wszechstronnie utalentowany artysta, który od dziecka jest związany z muzyką i śpiewem. Jako nastolatek śpiewał na deskach teatru muzycznego ROMA i Buffo, uczestniczył w programach telewizyjnych typu talent show oraz był frontmanem zespołów muzycznych. Współpracuje m.in. z Jonatanem Chmielewskim, Kamilem Kryszakiem, Gozdkiem czy francisem & Pedro. Ma na swoim koncie duet z Karolną Stanisławczyk pt.  „Szklane serce”. Od 2022 roku pod opieką Hypsteria Records przygotowuje swój pierwszy solowy album. 
CHIKA TORO
SŁUCHAJ NA
Kolumbijska piosenkarka, autorka tekstów i tancerka. Tworzy i komponuje w różnych stylach muzycznych, tj. Reggaeton, Latino, EDM, Pop-rock czy Funk. Swój pierwszy kontrakt płytowy podpisała w 2020 roku. W 2021 wyprodukowała EP-kę ze słowackim producentem Peterem Pannem. Razem z Karoliną Stanisławczyk wzięła udział w polskich preselekcjach do Eurowizjii, gdzie zaśpiewały utwór „Move”, który został wydany w Hypsteria Records. Obecnie pracuje nad nowym materiałem w Kolumbii i Czechach.
OLEK ORLIK
SŁUCHAJ NA
Artysta totalny. Autor tekstów, kompozytor i producent, warszawiak od urodzenia. Zafascynowany muzyką od zawsze, wokalista, gitarzysta i współtwórca rockowej formacji „Mensky”, muzycznie eksperymentujący ponad gatunkami muzycznymi. W jego utworach słychać́ inspiracje jazzem, folkiem, rockiem czy szeroko pojmowaną muzyką alternatywną. Z charakteru perfekcjonista, wymaga od innych, ale przede wszystkim wymaga od siebie. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem.
URBAN
SŁUCHAJ NA
Warszawiak charakteryzujący się wszechstronnością i tworzeniem ciekawego klimatu w utworach, co można zauważyć przy debiutanckim albumie „Na Chmurze”. Podczas tworzenia płyty współpracował z m.in. Karoliną Stanisławczyk, Wiktorem z WWA, WszedzieZuber, Bażantem, Nocnym, Oil Beatz czy Jonatanem Chmielewskim. Jako artysta - jest na etapie szukania swojego stylu, który pozwoli mu zakorzenić się dłużej na scenie. Prywatnie Urban jest ziomalem, romantykiem i lokalnym patriotą, a jak sam mówi jest przede wszystkim - człowiekiem.
VANISZ
SŁUCHAJ NA
Swoją drogę muzyczną zaczął w okolicach roku 2009 pod ksywką VAN. Po paru latach działalności wpadł na pomysł założenia SVV (Steciu / VAN / Veritas). W tym składzie wydał dwa projekty (Electronic Avenue Mixtape oraz SVV2). Ma na swoim koncie gościnne udziały na kanałach takich jak SBM (jeszcze za czasów SB Maffija) oraz UrbanRec. Występował na Polish Hip Hop Festival Płock oraz supportował trasę koncertową Tour of The Year 2. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą.
FONCIAK
SŁUCHAJ NA
Polski raper, uczestnik SBM Starter, aktywny wydawniczo od roku 2016, w którym zaprezentował słuchaczom aż dwa albumy – „Platon’s Cave” oraz „Młode Raki”. Najnowszy i najbardziej kompletny album o nazwie „Atlf4” przedstawił w 2019 roku. Obecnie pracuje nad nowym materiałem i płytą.
MARCO ANDRES
SŁUCHAJ NA
Pochodzący z Kolumbii artysta od najmłodszych lat występował w lokalnych szkołach i teatrach chcąc pokazać się szerszej publiczności. W 2020 roku przeprowadził się do Polski szukając nowych wyzwań. Umiejętności wokalne jak i producenckie doceniła wytwórnia Hypsteria Records, która zaangażowała go do projektu „Reggaeton Polska”. Debiutował singiel „Bruja” razem z Majką Jaszcz. W tym roku jeszcze wielokrotnie usłyszymy nowe premiery od Marco Andresa.
UKI GRAJDA
SŁUCHAJ NA
Raper z Pragi, który wraz z Samerem stworzył album „Ludzie kultury”. Buntownik, który lubi mocne beaty i mocne wersy. Nagrywał wraz z Pazzym, Disterem czy Kobestone. Pracuje nad albumem „Praga mode”, który ukaże się w 2023 roku.
PAZZY
SŁUCHAJ NA
Raper i producent rodem z Pułtuska, zwycięzca akcji Fresh’n’Dope z 2020 roku. Pazzy w swoim dorobku na współpracę m.in. z Vkie, Szychvlem czy Bażantem. Związany z Hypsteria Records w latach 2021-2022. Współpraca zaowocowała wydaniem 6 znaczących w jego karierze singli.
B-ART
SŁUCHAJ NA
Trap to jego gatunek. Na jego pierwszej płycie „Banita”, Którą storzył razem z Secret Rankiem pojawiło się kilka mocnych featów uznanych i znanych artystów w RAP grze (Zarzycki, Szychvl) . Na EP Hypsteria #001 znajdziecie 2 numery B-ART.’a. Jednym z nich jest REC, który napisał już dawno w podziemiu. Połączył także siły z Frostim i wydał numery „Mkitaryan” oraz „DNA”. Współpracował także z francisem, Wiktorem z WWA, vkie czy Szopenem, z którymi nagrał utwór „Żwir”.
STAMIR
SŁUCHAJ NA
Raper i producent z Trójmiasta, który na swoim koncie ma już współpracę z czołówką polskich raperów zarówno w studio jak i na scenie. Współpracował m.in. z Kizo czy Tymkiem, u którego pojawił się gościnnie na albumie "FIT”. Efektem współpracy z Hypsteria Records była płyta „Dirt”, która została wydana w 2020 roku.
KAROLINA STANISŁAWCZYK​
SŁUCHAJ NA
Kompozytorka, pianistka i autorka tekstów. Karierę rozpoczynała w 2014 roku od interpretacji coverów, szkoląc się na warsztatach wokalnych i jazzowych. Karolina współpracowała z takimi artystami jak m.in.: Michał Szczygieł, Gromee czy Arek Kopera. Podczas współpracy z Hypsteria Records (2019-2022) wydała album „Bilans” a także swój debiutancki krążek „Cliché”. Singiel o tym samym tytule zdobył w Polsce status platyny.
FORMY
SŁUCHAJ NA
Twórca tekstów, topliner, instrumentalista i wokalista, który pokazał się szerszej publiczności za pośrednictwem Hypsteria Records. Zadebiutował singlami „Na chwilę” i „Truskawkowe czinosy”, które powstały we współpracy z ATARI WU. Formy współpracował m.in. z takimi artystami jak: Jędrek Wołodko & Fantom czy Xxanaxx.
CYWIL
SŁUCHAJ NA
Od lat w RAP grze, kiedyś zawodnik Diil Gangu, finalista Żywego Rapu, twórca kultowego kawałku „Premier League”. Pracował i wydawał numery m.in. z Peją, Solarem, Quebo czy Białasem. Efektami współpracy z Hypsteria Records była płyta „Warsaw Calling”, którą Cywil zaprezentował po latach przerwy od muzyki.
KAROLINA LESZKO
SŁUCHAJ NA
Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Już w wieku 10 lat zaczęła spełniać swoje muzyczne marzenia występując w różnych programach telewizyjnych i talent show. W 2017 roku wystąpiła z autorskim singlem "Oboje wiemy" w koncercie DEBIUTY na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Z Hypsteria Records związana była w latach 2021-2022. Efektem współpracy są single „Metlik”, „To ja” czy „To nieprawda” otraz występ w ramach międzynarodowego festiwalu Top of The Top Sopot Festival 2023.
MELONOVE
SŁUCHAJ NA
Melonove to skład, który tworzą Dominika Łuczyńska - wokalistka i autorka tekstów oraz Krzysztof Milewski - producent muzyczny i kompozytor, który współpracował z takimi artystami jak: Zespół Loka, Izabela Trojanowska, DJ Adamus czy Karolina Stanisławczyk. Duet oscyluje wokół muzyki pop i cechuje się lekkim brzmieniem z nutką retro. Ich pierwsze single zostały wydane w Hypsteria Records.